''EFSANE YAZICI'' CANON MX 535 VE BİTMEYEN KARTUŞ SİSTEMİ

SOSYAL PAYLAŞIM

ÜRÜN İŞLEMLERİ

 • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
 • Fiyat Düşünce Bana Bildir
 • Alarm Listenize Ekleyin
Şimdi sipariş verirseniz en geç 2 gün içerisinde kargoda.
 • Stok Kodu: 1001.06.0105235x
 • Kategori: CANON BİTMEYEN KARTUŞ MONTAJLI YAZICILAR
 • Markalar: Canon
KDV Dahil
1,152.90TL
Stok 99+
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ürün Yorumları
 • Kargo ve Garanti

BİTMEYEN KARTUŞLU CANON MX 535
( Renkli Yazıcı, Tarayıcı, Fotokopi, FAX,Kablosuz Wi-Fi,Ethernet,Otomotik çift taraflı baskı)  


 

Canon Pixma MX535 All in One özellikte olan son derece başarılı bir yazıcıdır. Pek çok farklı özelliği tercih sebebi olan MX535 bitmeyen kartuş sistemi ile kullanıcılarına uzun ömürlü çalışma olanağı verir. İstenirse bitmeyen kartuş montajı ile doğruca sipariş verilebilir veyahut bitmeyen kartuş malzemeleri sonradan alınarak yazıcıya ilave edebilir. Paket muhtevası, 2 adet özgün kartuşu, toplamda 400 ml olan 4 renk ve 4 adet bitmeyen kartuş tankını kapsar. Paketmuhtevasının en büyük avantajı, mürekkeplerin dolu olarak gelmesi ve ihtiyaç duyulan hazırlıklar yapıldıktan sonra direk çalışmaya hazır olmasıdır. Dikkat edilmesi şart olan birtakım noktalar bulunur. Bunların ilki, yazıcı ile tanklar aynı düzlemde bulunmalıdırlar. Şayet mürekkep tankı yüksekte kalırsa mürekkep kartuştan yazıcının içine taşabilir veyahut zıddı olarak; yazıcı yüksekte kalırsa bu sefer de düşük basınçtan dolayı tanklardaki mürekkep kartuşlara erişemez. Diğer bir ehemmiyetli nokta, tankta bulunan mürekkepler bitmeden içine tüpler aracılığıyla mürekkep ilave etmelidir. Ters takdirde kartuşlar kendi mürekkeplerini harcarlar ve içlerinde hava birikmesine kapı aralayabilir. Böyle bir vaziyette Canon kartuş dolumu yaptırmak gerekebilir. Kullanıma başlamadan önce orijinal kartuşların dışında bulunan turuncu renkteki bantlar çıkarılmalıdır. Son olarak ise, kullanım esnasında tankların üzerindeki iki tıpadan küçük olanı açık, büyüğü ise kapalı kalmalıdır. Sadece tanklara mürekkep doldurma sırasında küçük delik kapanmalı, büyük delikten dolum yapılmalıdır.

 
 
 
AVANTAJLARI;
 
*Bitmeyen Kartuşlu bu yazıcının 1 Sayfa Renkli Baskı Maliyeti 0,01 Kr ' tur. 
*Bitmeyen Kartuşlu bu yazıcıyı satın aldığınızda Bitmeyen Kartuş tankları Tam Dolu olarak gelmektedir. 
*Tam dolu Bitmeyen Kartuş tankları ile yaklaşık 3.000 sayfa renkli baskı alabilirsiniz. 
*Herhangi bir marka yazıcı aldığınızda,3000 sayfa renkli çıktı almanız için yaklaşık 1.000-1.500 TL kartuş ücreti ödersiniz. 
*Ancak bu Bitmeyen Kartuşlu yazıcıda 3.000 sayfa için sadece 4 Renk PHOTOINK mürekkeplere sadece 35 TL ücret ödersiniz.
 

PAKET İÇERİĞİ:

- Canon MX535 Çok Fonksiyonlu Yazıcı

- 2 Adet Orjinal Kartuşları (yazıcı içinde takılı)

- 4 Bölmeli Bitmeyen Kartuş Tankları

- 4 Renk Toplam 400 ML PHOTOİnk Mürekkepleri (Tanklarda dolu halde)
- USB Kablo ve Yazıcının CD vs. tüm aparatları


 

 Sarf Malzeme (Kartuş) Garanti Şartları

      ·Global anlamda "Yazıcı Sarf Malzemesi’ diye kabul edilen ‘kartuş, baskı kafası vb.’ baskı ürünleri elektronik ürün olarak değerlendirilmediğinden garanti kapsamına girmemektedir.

       ·Bitmeyen Kartuşlu Yazıcılarda ise; firmamız tarafından dizayn edildiğinden sadece yeni bir yazıcı ile birlikte içerisinden takılı olan kartuşlara ilk 30 gün (1 ay) ya da 2000 sayfa garanti verilir.

      ·Bu iki durumdan hangisi daha önce gerçekleşirse, yazıcınızın garanti durumu devam etse dahi içerisindeki kartuşların garantisi bitmiş kabul edilir.

       ·Cihazınıza daha sonradan takılan ya da satın almış olduğunuz kartuşlar ise garanti kapsamına girmemektedir. Detaylar için yazıcı kutu içeriğinde yer alan Kullanım talimatı ve garanti kitapçığına göz atabilirsiniz.


 


 

PIXMA MX535

Bulut uyumlu Hepsi Bir Arada ile kolayca baskı alın, fotokopi çekin, tarayın ve faks gönderin. Wi-Fi bağlantısı, mobil cihazlarla olduğu gibi birden çok bilgisayarla da işlevlerin paylaşılmasını sağlar.

/Images/MX535_Extra_tcm123-1108417.jpg

Faydalar

 • Baskı, fotokopi, tarama ve faks işlevlerine sahip, bulut uyumlu Hepsi Bir Arada
 • Tam entegre 30 yapraklık Otomatik Belge Besleyici
 • Wi-Fi bağlantısıyla ofisinizde kolayca paylaşın
 • Canon PRINT uygulamasıyla mobil cihazlarınızla yazdırma ve tarama işlemleri gerçekleştirin
 • PIXMA Cloud Link, Google Cloud Print ve Apple AirPrint desteği

Detaylı Özellikler

Canon PIXMA MX535 ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Gelişmiş Wi-Fi Hepsi-Bir-Arada


Olağanüstü kalitede baskı, fotokopi, tarama ve faks işlevleri sunan, bulut uyumlu bu şık Hepsi Bir Arada ile ev ofisinize üretkenlik kazandırın. İşlevler, kablosuz bağlantı kullanılarak birçok bilgisayarla kolayca paylaşılabilir. Kompakt FastFront tasarımı, kağıt yüklemeyi ve mürekkep değiştirmeyi kolaylaştırır.

Akıllı cihaz ve buluttan yazdırma


PIXMA Cloud Link ile sadece akıllı cihazınızı ve Canon PRINT uygulamasını kullanarak Evernote ve Dropbox gibi bulut hizmetlerinden fotoğraf ve belgeler yazdırabilirsiniz. Aynı uygulama, ev veya ofisinizde herhangi bir yerdeki akıllı cihazınızı kullanarak keyifle yazdırma ve tarama işlemleri gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca Apple AirPrint ve Google Cloud Print desteği sunar.

Yüksek kaliteli, hızlı


Canon’un FINE mürekkep teknolojisi, canlı ve parlak grafiklerden olağanüstü netliğe sahip iş belgelerine kadar, her seferinde üstün kalitede baskı sunar. Siyah beyazda 9,7 ipm ve renklide 5,5 ipm olan A4 belge baskı hızının keyfini çıkarın. Renkli bir A4 sayfasının yaklaşık 24 saniyede, 10x15 cm boyutlarında çerçevesiz bir fotoğrafın yaklaşık 46 saniyede fotokopisi çekilir.

Mürekkep ve kağıttan tasarruf edin


Daha az malzemeyle daha fazla yazdırın. Daha fazla baskı almanızı sağlayan ve mürekkep değiştirme süresini uzatan opsiyonel XL kartuşlar, sık sık baskı alanlar için idealdir ve standart muadillerine kıyasla sayfa başına %50'ye kadar tasarruf sunar. Otomatik çift taraflı baskı, kullandığınız kağıt miktarını azaltır ve profesyonel görünümlü, çift taraflı belgeler oluşturur.

Otomatik Belge Besleyici


Maksimum üretkenlik için tam entegre 30 yapraklık Otomatik Belge Besleyici ile büyük belgelerin tarama, fotokopi ve faks ile gönderme işlemleri hızlı ve kolaydır. USB bağlantı noktası sayesinde taranmış belgeleri doğrudan USB belleğe kaydedebilirsiniz.

Erişim Noktası Modu


Bu yazıcı, yerleşik Erişim Noktası modu sayesinde talep üzerine bir ağ oluşturabilir. Güvenli bir Wi-Fi ağına erişim olmaksızın, bu ağı kullanarak doğrudan akıllı telefon veya tablet cihazlarla yazdırma ve tarama işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon PIXMA MX535, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Convenient and easy to replace

Değiştirmesi pratik ve kolay

Use and share wirelessly

Kablosuz olarak kullanın ve paylaşın

Printing from cloud services

Bulut hizmetleri üzerinden baskı

Tablet and smartphone ready

Tablet ve akıllı telefona hazır

Automatic double sided printing

Otomatik çift taraflı baskı

Automatic multipage copying

Otomatik çok sayfalı fotokopi

Scan to USB memory

USB belleğe tarama

FAX function

FA


 

''EFSANE YAZICI'' CANON MX 535 VE BİTMEYEN KARTUŞ SİSTEMİ

''EFSANE YAZICI'' CANON MX 535 VE BİTMEYEN KARTUŞ SİSTEMİ, Toner Market Kartuş, Toner, Muadil Toner, Mürekkep, Kolay Dolum Kartuşları İthalat Satış ve Pazarlama stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Toner Market Kartuş, Toner, Muadil Toner, Mürekkep, Kolay Dolum Kartuşları İthalat Satış ve Pazarlama yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz ''EFSANE YAZICI'' CANON MX 535 VE BİTMEYEN KARTUŞ SİSTEMİ tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

''EFSANE YAZICI'' CANON MX 535 VE BİTMEYEN KARTUŞ SİSTEMİ

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0212 506 50 50

0553 472 40 19 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

ÜRÜN TAKSİT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

ÜRÜN YORUMLARI

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

KARGO VE İADE ŞARTLARI

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 12 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.)En geç 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


A.Nafiz Gürman Mah. Altay Sk. No:5/G Merter - İstanbul

0212 506 50 50

0553 472 40 19
bilgi@tonermarket.com.tr
E-Bülten Aboneliği
  Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.